top of page
PBD-Onas-header.jpg
PLAY.png
stripes-orange-header.png

WIĘCEJ NIŻ
BUDOWA DRÓG

Header

Jesteśmy wiodącą firmą budowlaną na lokalnym rynku. Z powodzeniem realizujemy wymagające projekty budowy, remontów i modernizacji dróg oraz ciągów pieszo-rowerowych, bulwarów czy skwerów służących lokalnym społecznościom.

Od 20 lat nieustannie rozwijamy się jako firma i poszerzamy zakres usług. Naszą specjalizacją jest produkcja mieszanek bitumicznych i wykonanie nawierzchni asfaltowych. 

Na każdym projekcie koncentrujemy się tak by wykonać go jakościowo i sprawnie, aby prace odbyły się jak najmniejszym kosztem dla otoczenia.

Z dumą reprezentujemy miasto o największym rondzie w Polsce.

Mówią o nas

Remont ronda Głogów. Panowie brawo! Mieszkam przy rondzie. Podziwiam Waszą pracę. Szybko, w miarę możliwości cicho jak na zdzieranie asfaltu. Remont największego ronda w parę dni!! Super!!

Arleta Matysiak

PBD-www-Chrobry.jpg
PBD-www-Chrobry.jpg

Patronat

Wspieramy lokalną społeczność jako patron finansowy przedsięwzięć sportowych, kulturalnych i niosąc pomoc organizacjom pożytku publicznego w obrębie Głogowa i okolic.

Od 2020 roku jesteśmy platynowym sponsorem zespołu piłkarskiego Chrobry Głogów.

Group 353.png

CHROBRY

GŁOGÓW

PBD-www-Chrobry.jpg
wejście-fajrant.jpg

Pracownicy

Nasz zespół to zgrana drużyna, w której każdy spełnia ważną rolę.

Udane relacje budujemy nie tylko pracując, ale też podczas spotkań integracyjnych, które są prawdziwym piknikiem dla pracowników i ich najbliższych. Zabawa jest tak dobra, że na wszelki wypadek nie bierzemy projektów na dzień kolejny :)

bottom of page