top of page
PBD-Onas-header.jpg
PLAY.png
stripes-orange-header.png

WIĘCEJ NIŻ
BUDOWA DRÓG

Header

Jesteśmy wiodącą firmą budowlaną na lokalnym rynku. Z powodzeniem realizujemy wymagające projekty budowy, remontów i modernizacji dróg oraz ciągów pieszo-rowerowych, bulwarów czy skwerów służących lokalnym społecznościom.

Od 20 lat nieustannie rozwijamy się jako firma i poszerzamy zakres usług. Naszą specjalizacją jest produkcja mieszanek bitumicznych i wykonanie nawierzchni asfaltowych. 

Na każdym projekcie koncentrujemy się tak by wykonać go jakościowo i sprawnie, aby prace odbyły się jak najmniejszym kosztem dla otoczenia.

Z dumą reprezentujemy miasto o największym rondzie w Polsce.

Mówią o nas

Remont ronda Głogów. Panowie brawo! Mieszkam przy rondzie. Podziwiam Waszą pracę. Szybko, w miarę możliwości cicho jak na zdzieranie asfaltu. Remont największego ronda w parę dni!! Super!!

Arleta Matysiak

PBD-www-Chrobry.jpg
PBD-www-Chrobry.jpg

Patronat sportowy

Wspieramy lokalną społeczność jako patron finansowy przedsięwzięć sportowych, kulturalnych i niosąc pomoc organizacjom pożytku publicznego w obrębie Głogowa i okolic.

Od 2020 roku jesteśmy platynowym sponsorem zespołu piłkarskiego Chrobry Głogów.

Group 353.png

CHROBRY

GŁOGÓW

PBD-www-Chrobry.jpg

Wspieramy kształcenie młodzieży

W dniu 06.06.2023 r. podpisaliśmy umowę z Powiatem Głogowskim i Zespołem Szkół Samochodowych i Budowlanych im. Leonarda da Vinci w Głogowie na objęcie patronatem kierunku Technik budowy dróg.

Celem patronatu jest podniesienie jakości praktycznego kształcenia zawodowego uczniów szkoły, nabycie umiejętności przydatnych na rynku pracy oraz przygotowanie absolwentów szkoły do podjęcia zatrudnienia.

ZSSiB

wejście-fajrant.jpg

Pracownicy

Nasz zespół to zgrana drużyna, w której każdy spełnia ważną rolę.

Udane relacje budujemy nie tylko pracując, ale też podczas spotkań integracyjnych, które są prawdziwym piknikiem dla pracowników i ich najbliższych. Zabawa jest tak dobra, że na wszelki wypadek nie bierzemy projektów na dzień kolejny :)

bottom of page